Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Poszukiwania 25-latka z Łomży

Główne zdjęcie
Nocne poszukiwania zaginionego 25-latka. (Fot. GR "Nadzieja" Łomża)

Policjanci oraz m.in. członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja przez całą noc poszukiwali zaginionego młodego mężczyzny z Łomży. Niestety dotychczas nie udało się go odnaleźć.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży potwierdza, że poszukiwany jest 25-letni mieszkaniec Łomży i że to „zaginięcie kategorii pierwszej”. Alarm wszczęto tuż przed północą. W nocy poszukiwania prowadziło 15 policjantów wspartych przez 12 członków Grupy Ratowniczej Nadzieja z parafii Krzyża Świętego w Łomży. Prowadzono je na terenie gminy Łomża. 
O świecie poszukiwacze ratownicy z GR Nadzieja powrócili do bazy, a poszukiwania kontynuują policjanci. 

Zgodnie z wymogami zaginionym, należącym do pierwszej kategorii jest osoba, która opuściła miejsce swojego ostatniego pobytu nagle, w okolicznościach uzasadniających podejrzenie zagrożenia jej życia, zdrowia lub wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę