Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżanie pomogą ubogim dzieciom

Mieszkańcy Łomży będą mieli dziś szansę niewielkim wysiłkiem pomóc w organizacji letniego wypoczynku dzieciom z najuboższych lub patologicznych rodzin. Z inicjatywy Caritas Diecezji Łomzyńskiej w mieście odbędzie się zbiórka żywności. W dużych sklepach przez cały dzień akcje prowadzić będą wolontariusze. Klientów będą prosić o kupno dodatkowego kilograma cukru, ryżu, makaronu, słoika dżemu i innych produktów trwałych, które łatwo przechowywać.


Zebrana żywność zostanie przeznaczona na przygotowanie posiłków dzieciom, które wyjadą na wakacje organizowane przez Caritas.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę