Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pędził do domu...

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Z prędkością 242 km/h pędziło BMW krajową "ósemką" na dwujezdniowym jej odcinku pomiędzy Mężeninem a Zambrowem. Za kierownicą samochodu siedział 49-latek, a w samochodzie była jeszcze jego żona i dwójka małoletnich dzieci.

Kierowcę w pędzącym BMW w okolicy miejscowości Kossaki Borowe zatrzymali policjanci z zambrowskiej komendy. Podają, że w tym miejscu dozwolona prędkość wynosi 100 km/h, a więc 49-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 142 km/h. Kierowca BMW miał im tłumaczyć, że spieszy się do domu. Natychmiast mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy, a ze zbyt szybkiej jazdy będzie jeszcze tłumaczył się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę