Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wciąż niepewna przyszłość Straży Miejskiej w Łomży?

Ekspert doradzał wzmocnienie, władze ją osłabiają - coraz bardziej niepewne są dalsze losy Straży Miejskiej w Łomży. Od początku maja jeden spośród 11 strażników miejskich został przesunięty do innych zadań w ratuszu, prezydent Mariusz Chrzanowski zapowiada kolejne zmniejszanie kadr Straży Miejskiej w Łomży.

Stan obecny ma zostać przywrócony po zapowiadanym przez prezydenta ogłoszeniu naboru do straży miejskiej. Nie uda się tego zrobić jednak z dnia na dzień - uważa komendant łomżyńskich strażników Bogdan Rutkowski.

Podczas konsultacji w sprawie dalszego funkcjonowania straży miejskiej w Łomży większość mieszkańców stwierdziła, że formacja ta jest w mieście potrzebna.

Zaproszony na spotkanie ekspert ocenił, że aby strażnicy mogli efektywnie wykonywać swoje zadania, zatrudnienie w łomżyńskiej jednostce powinno się zwiększyć do ponad 20 funkcjonariuszy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę