Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
Żródło: radio.bialystok.pl

Na stacji benzynowej w Łomży zapalił się samochód - udało się ugasić ogień

Tylko dzięki błyskawicznej reakcji pracowników stacji benzynowej nie doszło do tragedii. Na stacji przy ulicy Wojska Polskiego w Łomży zapalił się samochód stojący przy dystrybutorze. Najprawdopodobniej wybuchł element instalacji gazowej.

 

Według relacji kierowcy samochodu, ogień pojawił się po uruchomieniu silnika. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok Rafał Kuzia z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, do pożaru doszło po tym, kiedy kierowca chciał odjechać po zatankowaniu gazu.

Dzięki bardzo dobrej reakcji pracowników stacji, którzy użyli agregatów proszkowych, udało się bardzo szybko ugasić ogień. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 11. Na miejscu były dwa zastępy Straży Pożarnej. Teraz stacja powinna być już otwarta.

 

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę