Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Policyjna akcja: „zakupy nie zając, nie uciekną”

W tym roku w Łomży i najbliższej okolicy doszło do ośmiu wypadków i kolizji z udziałem pieszych. W przedświątecznym zabieganiu o tego typu zdarzenia, zwłaszcza w okolicach dużych sklepów czy targowisk, jest łatwiej dlatego policjanci przeprowadzają akcję profilaktyczną pod kryptonimem „zakupy nie zając, nie uciekną”. W jej ramach rozdają torby na zakupy, które mają elementy odblaskowe.

Piotr Pietrzak naczelnik wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży mówi, że to po to, aby piesi, dzięki odblaskom na torbie byli lepiej widoczni dla kierowców, a więc i bardziej bezpieczni.
- Okres przedświąteczny ma to do siebie, że dużo osób robi zakupu dlatego rozdajemy takie torby z elementami odblaskowymi przy obiektach handlowych i w miejscach, które prowadza do dużych obiektów handlowych – mówił Pietrzak, który w czwartkowe południe z policjantami takie torby rozdawał w okolicy Placu Kościuszki w Łomży. - Akcja cieszy się dużym powodzeniem. W ciągu kilku minut rozdaliśmy kilkanaście toreb, a mieszkańcy są zadowoleni, bo są one także solidne – dodawał.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę