Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

200 białych "Łomżatków" dla łomżyńskiej policji

Główne zdjęcie
Komisarz Marek Sienkiewicz Komendant Miejski Policji w Łomży, Mariusz Chrzanowski Prezydent Łomży, podinspektor Piotr Pietrzak Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży (fot. UM Łomża)

200 białych "Łomżatków" trafiło na wyposażenie funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

"Łomżatki" to pluszowe maskotki, które zakupiły władze miasta i przekazały policjantom. Mają one być pociechą dla najmłodszych uczestników zdarzeń drogowych i innych interwencji policji.

Jak poinformował Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinspektor Piotr Pietrzak, łomżyńscy policjanci mają takich interwencji, z udziałem dzieci, kilkaset rocznie. Zakup misiów - przytulanek dla policjantów to kolejny sposób, w jaki władze Łomży próbują pomóc im w pracy.

Jeszcze w tym miesiącu zapowiedziano także zakup 700 opasek odblaskowych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę