Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Marsz dla życia i rodziny w Łomży

Ponad 100 osób wzięło udział w "Marszu dla życia i rodziny" w Łomży. Intencją marszu jest ochrona ludzkiego życia od chwili poczęcia oraz obrony instytucji małżeństwa i rodziny.

 

Śpiewając i modląc się uczestnicy przeszli z kościoła Bożego Ciała do łomżyńskiej katedry. Tam mogli zdecydować o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W tym roku podobne marsze zorganizowano w 10 miejscowościach diecezji łomżyńskiej, m.in. w Czyżewie, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę