Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Śniadowie

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po wypadku do którego doszło w Śniadowie. Droga wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policja zapowiada organizację objazdu.

Do wypadku doszło ok. 13.30. Uczestniczyły w nim trzy samochody – dwa osobowe i bus. Z relacji świadków wynika, że do wypadku doszło gdy kierująca mazdą kobieta usiłowała wyjechać z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką. Jednocześnie jadący tą drogą bus był wyprzedzany przez  peugeota. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia się samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że z czterech podróżujących nimi osób dwie zostały ranne i pogptowie zabrało je do szpitala. Po wypadku całkowicie została zablokowana droga Łomża – Ostrów Mazowiecka. Utrudnienia w ruchu potrwają zapewne kilka godzin.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę