Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Jak otrzymać szybkie pożyczki bez BIKu?

Wiele osób nie może pozwolić sobie na kredyt czy pożyczkę bankową, ponieważ nie spełniają, nieraz znacznie wygórowanych wymagań ze strony banków, które wymagają wypełnienia szeregu dokumentów zanim podejmą decyzję o przyznaniu pożyczki. Cały proces jest długotrwały i nie każdy może otrzymać pożyczkę, zwłaszcza osoby z negatywną historią kredytową oraz freelancerzy, osoby pracujące na umowę o dzieło czy zlecenie. Dlaczego więc rezygnować z próby otrzymania pożyczki? Przecież każdy powinien mieć prawo do swobodnego pożyczania pieniędzy. Warto zmienić myślenie i zapomnieć, że tylko banki mogą udzielić nam bezpiecznej pożyczki.

Drogo i dużo formalności

Tradycyjne pożyczki bankowe są niejednokrotnie drogie i na dłuższą perspektywę nieopłacalne. Co prawda banki prześcigają się między sobą ofertami, ale w ostatecznym rozrachunku i tak klient jest na końcu finansowego ogona. Do tego dochodzą jeszcze czasochłonne procesy związane z wnioskowaniem o kredyt czy pożyczkę, wymagające różnego rodzaju dokumentów i zaświadczeń, których klient przychodząc do oddziału banku, nie będzie miał przy sobie. Tak generuje się dodatkowa strata czasu na zorganizowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. W kontrze stroją usługi internetowe; jest znacznie szybciej, ale polityka danego banku nie zmienia się, jest jedna i taka sama. Nieważne czy konsument ubiega się o pożyczkę online, czy w punkcie stacjonarnym - zasady pozostają bez zmian, czyli trzeba przygotować się na udowodnienie stosunku pracy z ostatnich miesięcy. Niestety większość banków honoruje umowę o pracę, tak jakby osoba wykonująca zlecenia, przykładowo programista, architekt, grafik zarabiający więcej niż niejedna osoba zatrudniona na umowę o pracę, nie byli wiarygodni finansowo dla instytucji bankowych. Praca pracy nierówna, wynagrodzenie również. Osoba zatrudniona na umowę o pracę również może zostać zwolniona, tak samo jak freelancer odnotuje słabszy okres nieobfitujący w zlecenia.

Szybka pożyczka bez BIKu

Na wszystkie bolączki pożyczkobiorców o których mowa powyżej, jest dobre rozwiązanie. Szybkie pożyczki przez Internet. Po pierwsze większość firm oferuje pożyczki bez zbędnych zaświadczeń. Nie musimy przedstawiać, na jaki cel zamierzamy zaciągnąć pożyczkę, ponadto mniejsze dochody nie skreślają nas od razu jako klientów ubiegających się o pożyczkę. Co więcej, posiadając niezbyt pozytywną historię kredytową  w Biurze Informacji Kredytowej lub nie mając jej wcale, również mamy szansę na otrzymanie pożyczki. Jak to możliwe? Trzeba po prostu odnaleźć na rynku takie firmy, które nie sprawdzają historii w BIKu. Większość osób stwierdzi, że zanim w zalewie ofert znajdzie taką firmę, prędzej załatwi coś stacjonarnie. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się porównywarka pożyczek jak chociażby pozyczkowy-portal.pl. Wszystkie oferty pożyczek w jednym miejscu, wraz z rozróżnieniem na pożyczki ratalne i chwilówki. Dodatkowo w serwisie pozyczkowy-portal.pl zobaczymy oceny konkretnych firm oraz opinie klientów, co niezwykle ułatwi poszukiwanie najlepszej oferty. Korzystanie z tego typu porównywarek jest najszybszym sposobem na znalezienie szybkich pożyczek bez BIKu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę