Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rozbiła się na drzewie

Młoda, 20-letnia kobieta została ranna po wypadku do jakiego doszło w środę wieczorem na drodze pomiędzy Szczepankowem a Czaplicami w gminie Łomża. Prowadzony przez nią osobowy opel vectra zjechał z drogi i rozbił się na jednym z pobliskich drzew. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 19.00. Według wstępnych informacji samochód jechał od strony Szczepankowa w kierunku Czaplic. W pewnym momencie, na prostym odcinku dorogi z nieznanych dotychczas przyczyn, zjechał na prawą stronę minął jedno z przydrożnych drzew, otarł się o następne i roztrzaskał się o kolejne. Siła uderzenia była tak wielka, że samochód odbił się jeszcze od tego drzewa i przeleciał na drugą stronę drogi. W osobówce jechała tylko jedna osoba. Ranna została zabrana przez pogotowie do szpitala. 
Szczegółowy przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku ustalają policjanci. Z pierwszych ich ustaleń wynika, że 20-letnia kobieta "utraciła panowanie nad pojazdem".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę