Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 22.06.2005

1. W dzisiejszym wydaniu Gazety Współczesnej powraca sprawa międzynarodowej trasy Via Baltica. Żaden wariant nie został jeszcze zatwierdzony. Istnieje duża szansa na budowę trasy Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę. Bliskość dużego szlaku komunikacyjnego będzie korzystnie wpływała na rozwój naszych miast i regionu. Jest to dobry sygnał dla łomżyńskich przedsiębiorców.
Proszę wypełnić kupon znajdujący się w dzisiejszej Gazecie Współczesnej i odesłać na adres redakcji. Pamiętajmy, że rozwój gospodarczy naszego miasta oraz całego regionu jest naszym wspólnym interesem . Każdy głos jest ważny!

2. W dniu dzisiejszym Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa złożyła wniosek do Naczelnika Urzędu Skarbowego w Łomży o utworzenie oddzielnego punktu składania deklaracji dla biur rachunkowych. Pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku powinno przyczynić się do skrócenia czasu oczekiwania na złożenie deklaracji podatkowych przez przedsiębiorców.
Powyższy wniosek złożyliśmy w imieniu Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę