Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Włamywał się do... myjek i odkurzaczy

Włamywał się do myjek ciśnieniowych i odkurzaczy na stacjach paliw i myjniach samochodowych w Łomży, Zambrowie i Jedwabnem. Zarobił w ten sposób ponad 2,2 tys. zł, ale swą działalnością spowodował straty szacowane blisko 10 razy większe. Włamywacz został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. To 26-latek z Przytuł.

- Do zdarzeń tych doszło na początku marca w Łomży i Zambrowie, a ostatnie miało miejsce w środę w Jedwabnem – informuje asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Sprawca przełamując kłódki i podważając drzwi dostawał się do automatów wrzutowych myjek ciśnieniowych, odkurzaczy i innych urządzeń, skąd zabierał pieniądze. Z ustaleń policjantów wynika, że w ten sposób zniknęło ponad 2200 zł, ale straty jakie włamywacz spowodował oszacowano na blisko 20 tysięcy złotych. 
Policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali podejrzanego o działalność przestępczą 26-letniego mieszkańca gminy Przytuły. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i będzie za to odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę