poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Włamywał się do... myjek i odkurzaczy

Włamywał się do myjek ciśnieniowych i odkurzaczy na stacjach paliw i myjniach samochodowych w Łomży, Zambrowie i Jedwabnem. Zarobił w ten sposób ponad 2,2 tys. zł, ale swą działalnością spowodował straty szacowane blisko 10 razy większe. Włamywacz został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. To 26-latek z Przytuł.

- Do zdarzeń tych doszło na początku marca w Łomży i Zambrowie, a ostatnie miało miejsce w środę w Jedwabnem – informuje asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Sprawca przełamując kłódki i podważając drzwi dostawał się do automatów wrzutowych myjek ciśnieniowych, odkurzaczy i innych urządzeń, skąd zabierał pieniądze. Z ustaleń policjantów wynika, że w ten sposób zniknęło ponad 2200 zł, ale straty jakie włamywacz spowodował oszacowano na blisko 20 tysięcy złotych. 
Policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali podejrzanego o działalność przestępczą 26-letniego mieszkańca gminy Przytuły. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i będzie za to odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0