Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przejęli kolejne narkotyki

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Blisko 1,3 kg marihuany przejęli policjanci z Kolna prowadzący śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży. „Na gorącym uczynku” zatrzymano też mężczyznę w wieku 35 lat. Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratury zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno

Zatrzymania i przejęcia narkotyków dokonano w na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Jak podaje KWP w Białymstoku w poniedziałek na jednej z ulic w Elblągu, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z kryminalnymi z Kolna zatrzymali mężczyznę w wieku 35 lat. Mundurowi zaskoczyli zatrzymanego na „gorącym uczynku” realizacji dostawy i przekazania znacznych ilości narkotyków. W wyniku przeszukania funkcjonariusze odnaleźli blisko 1,3 kg marihuany, z której można było uzyskać prawie 1300 działek dealerskich o czarnorynkowej wartości nie mniejszej niż  51 tys. zł.

Mężczyzna we wtorek został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Łomży, gdzie usłyszał zarzuty nabywania i dystrybucji znacznych ilości substancji odurzających oraz uczynienia sobie z tego procederu stałego źródła dochodu. Za takie przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Póki co Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Policja podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy, a pracujący nad nią, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Łomży, policjanci z Kolna nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę