niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Przejęli kolejne narkotyki

Blisko 1,3 kg marihuany przejęli policjanci z Kolna prowadzący śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży. „Na gorącym uczynku” zatrzymano też mężczyznę w wieku 35 lat. Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratury zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno

Zatrzymania i przejęcia narkotyków dokonano w na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Jak podaje KWP w Białymstoku w poniedziałek na jednej z ulic w Elblągu, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z kryminalnymi z Kolna zatrzymali mężczyznę w wieku 35 lat. Mundurowi zaskoczyli zatrzymanego na „gorącym uczynku” realizacji dostawy i przekazania znacznych ilości narkotyków. W wyniku przeszukania funkcjonariusze odnaleźli blisko 1,3 kg marihuany, z której można było uzyskać prawie 1300 działek dealerskich o czarnorynkowej wartości nie mniejszej niż  51 tys. zł.

Mężczyzna we wtorek został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Łomży, gdzie usłyszał zarzuty nabywania i dystrybucji znacznych ilości substancji odurzających oraz uczynienia sobie z tego procederu stałego źródła dochodu. Za takie przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Póki co Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Policja podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy, a pracujący nad nią, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Łomży, policjanci z Kolna nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0