Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć w garażu

Zatrucie tlenkiem węgla było przyczyną śmieci 38-letniego mieszkańca Łomży. Jego ciało znaleziono w niedzielę po południu w samochodzie zaparkowanym w garażu jednego z bloków przy u. Rycerskiej.

Policja informacje o tragicznym odkryciu otrzymała w niedzielę ok. 13.30.  Na miejsce wezwano także prokuratora, który zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jak informuje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, wyniki badań wykluczyły udział w zajściu osób trzecich. Mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia tlenkiem węgla.

Okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą jeszcze szczegółowo wyjaśniane.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę