Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
Wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlaski Oddział ARiMR wypłacił rolnikom ponad 880 milionów złotych

Ponad 880 milionów złotych wypłacił już rolnikom w ramach płatności bezpośrednich za 2016 rok Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jak mówi dyrektor Beata Orzołek, to jednak nie jedyne pieniądze jakie trafiły do gospodarzy z województwa podlaskiego. - Wypłaciliśmy również kwotę ponad 115 milionów złotych w ramach płatności ONW - powiedziała Beata Orzołek.

 

W tej kampanii po raz pierwszy, wszyscy którzy złożyli wnioski, otrzymali 70 % należnych sum już do końca listopada 2016 r.. Teraz wypłacane jest im pozostałe 30 % należności. Najdłużej na pieniądze będą musieli poczekać rolnicy, w których gospodarstwach były przeprowadzone kontrole na miejscu, jednak decyzje w sprawie i tych dopłat są wydawane na bieżąco wraz z pokontrolnymi raportami.

Na wypłacenie wszystkich należności za 2016 rok ARiMR ma czas do końca czerwca.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę