Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

„Czujny” Krystian

Główne zdjęcie
Krystian Bochiński

13-letni Krystian Bochiński z Łomży nocą z 25 na 26 grudnia 2016 roku, uratował swoją rodzinę oraz innych mieszkańców kamienicy przy ul. Dwornej. - W środku nocy Krystian obudził ojca, że czuje dym, a ten zaalarmował mieszkańców kamienicy, że grozi niebezpieczeństwo i wezwał ratunek – opowiadał Jarosław Zieliński wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, który we wtorek Krystianowi wręczył nagrodę i tytuł „Młody Bohater”.

W wyniku pożaru do którego doszło w jednym z mieszkań kamienicy zginęły trzy osoby.
- Nie wiadomo czym by się skończył ten pożar, gdyby nie bohaterska postawa Krystiana - mówił minister Zieliński gratulując chłopcu czujności.
Poza gratulacjami i tytułem „Młody Bohater”, którym ministerstw nagradza dzieci i młodzież, które wyróżniły się swoją postawą w trudnych i niebezpiecznych sytuacjach, Krystian otrzymał także cenne nagrody rzeczowe, w tym tablet, ufundowane również przez komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Leszka Suskiego.

Foto: Krystian Bochiński
Foto: Wspierający pocałunek Ojca
Foto: Jarosław Zieliński (wiceminister spraw wewnętrznych i administracji) wręcza medal
Foto: Krystian Bochiński w otoczeniu rodziców i VIPów
Foto: Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, Krystian Bochiński i komendant główny PSP nadbryg. Leszek Suski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę