Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Witomy Wos wsyckich na Piknym Pikniku Europejskim. Hej !

Tak w piątkowy poranek na łomżyńskim Skate Parku rozpoczął się Piknik Europejski. Młodzi łomżanie zaprezentowali charakterystyczne elementu kultury 19. z 25. krajów Unii Europejskiej. Impreza zorganizowana przez pobliskie Publiczne Gimnazjum Nr 8 miała na celu integrację młodzieży z różnych szkół. Była także sposobem na podsumowanie wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie roku szkolnego.

Uczniowie musieli zaprezentować najlepiej jak potrafią jedno z państw Unii. Pole do popisów było szerokie, a wyobraźnia podpowiadała wiele... Na Skeate Parku stanęły więc tekturowe i papierowe „repliki” najsłynniejszych europejskich budowli. Gimnazjaliści poprzebierani w regionalne stroje tańczyli „Kankana” i „Zorbę”, częstowali także tym co w Europie najsmaczniejsze.
Obok zabawy były także elementy nieco poważniejsze. Przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w quizie wiedzy o Zjednoczonej Europie.

Gospodarzami Pikniku był zespół nauczycieli języka angielskiego, którzy w łowickich strojach ugościli uczestników bigosem i zatańczyli obertasa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę