Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar w Fabryce Mączki Kostnej w gminie Rutki

Główne zdjęcie
Strażak w akcji (fot. ilustracyjne)

Strażacy ugasili pożar Fabryki Mączki Kostnej w miejscowości Górskie w gminie Rutki. Wciąż jednak chłodzą jeszcze rozgrzane przez płomienie butle z acetylenem, które znajdowały się w hali produkcyjnej.

Pożar w gminie Rutki wybuchł przed 11:00. Do akcji ratunkowej przystąpiło w sumie 18 zastępów strażaków Państwowej Straży Pożarnej i ochotników. Strażacy, poza walką z płomieniami, musieli usunąć z wnętrza hali maszyny i produkty wytwarzane w fabryce.

Prawdopodobnie we wtorek (10.1) stan pozostałości po pożarze zbada m.in. inspektor sanitarny, który zadecyduje w jaki sposób trzeba będzie to zutylizować. Przyczyny powstania pożaru bada zambrowska policja.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę