Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar w Śniadowie

Dzięki sąsiedzkiej czujności najprawdopodobniej nie doszło do tragedii w Śniadowie, koło Łomży. W czwartek (5.1) przed 20:00, w centrum miejscowości wybuchł pożar w jednym z domów.

Starsze osoby, które w nim mieszkały nie zauważyły, że z dachu budynku wydobywa się dym. "Straż o pożarze powiadomili sąsiedzi" - mówi dowódca akcji Krzysztof Milewski z łomżyńskiej Straży Pożarnej. 

Mieszkańcy domu opuścili go sami, nie potrzebowali też pomocy lekarskiej. Akcję gaśniczą utrudniała strażakom bardzo niska temperatura. Nie mogli m.in. skorzystać z hydrantu, który był kilkanaście metrów od pożaru. 

W akcji brało udział łącznie 5 jednostek z zawodowej i ochotniczej Straży Pożarnej, w tym wóz z wysięgnikiem, dzięki któremu możliwe było gaszenie ognia z poziomu dachu budynku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę