Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Spółki PKS pod nowym szyldem od poniedziałku?

Od poniedziałku (2.01) pięć podlaskich spółek PKS miało działać już pod wspólnym szyldem PKS NOVA. Na razie jednak wszystko jest po staremu i nadal przedsiębiorstwa z Białegostoku, Łomży, Suwałk, Zambrowa i Siemiatycz funkcjonują jako oddzielne spółki.

Ale jeszcze w poniedziałek może to się zmienić - mówi rzecznik marszałka województwa podlaskiego Urszula Arter. Dodaje, że jak tylko wpłynie informacja o rejestracji nowej spółki w KRS, urząd marszałkowski szczegółowo poinformuje o strukturze firmy i jej organizacji.

Zgodnie z wnioskiem złożonym do sądu, nowy podmiot ma być wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego jako "Podlaska Komunikacja Samochodowa NOVA Spółka Akcyjna". 

Przeciwko połączeniu protestują związkowcy z Suwałk i Zambrowa. Obawiają się, że na zmianach stracą ich spółki, i że będą zwolnienia pracowników. Tymczasem prezes Zarządu PKS Białystok Cezary Sieradzki uspokaja, że zwolnienia po nowym roku są sprawą ostateczną. Podkreśla, że na razie nie ma powodów do niepokoju. W pierwszej kolejności władzom nowej spółki będzie zależało na tym, żeby wszystkie spółki sprawnie funkcjonowały w jednej jednostce.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę