Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja bada legalność strajku w PKS w Łomży.

Łomżyńska policja prowadzi dochodzenie w sprawie legalności jednodniowego strajku w łomżyńskim przedsiębiorstwie PKS. Anonimowy informator, który złożył doniesienie twierdzi, że nie zostały wypełnione wszystkie formalności wymagane do tego, żeby taka forma protestu była legalna, przesłuchiwany przez policję przewodniczący zakładowej "Solidarności" , Henryk Jurkowski twierdzi zaś, że o tym że strajk był legalny świadczy porozumienie zawarte z wojewodą.


Informację o działaniach policji pracownicy PKS przekazali wojewodzie podczas spotkania w Łomży w ubiegłym tygodniu sugerując jednocześnie, że doniesienie, chociaż anonimowe, może mieć związek z osobą zarządcy, który w rozmowie z nimi używał podobnych argumentów. Związkowcy domagają się od wojewody odwołania zarządcy ze stanowiska.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę