Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar w Łomży. Zginęły 3 osoby

Trzy osoby zginęły w nocnym pożarze przy ul Dwornej w Łomży. O zdarzeniu powiadomili strażaków mieszkańcy budynku wielorodzinnego, u których włączyła się czujka tlenku węgla.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce wyważyli drzwi w mieszkaniu, z którego wydobywał się dym. Znaleźli tam trzy osoby 35-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 55 lat. Wyniesiono ich z mieszkania i rozpoczęto reanimację. W tym czasie strażacy gasili ogień, który strawił już meble i dywan. Dzięki interwencji ogień nie rozprzestrzenił się poza mieszkanie. Niestety mimo przyjazdu na miejsce ratowników, nie udało się uratować żadnej z trzech osób. Lekarz stwierdził zgon. Na razie nieznane są przyczyny pożaru.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę