Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Uwaga ślisko - dachowanie

Dwie osoby, mężczyzna i kobieta, zostały poszkodowane w wyniku dachowania samochodu na drodze 64 w okolicach Wizny. Popołudniowe opady śniegu sprawiły, że drogi mogą być śliskie.

Według wstępnych ustaleń Daewoo jadące od stony Białegostoku na łuku jezdni, w okolicach Sulim, przed mostem wypadło z drogi i dachowało. Dwoje podróżujacych zostało poszkodowanych.

Ze względu na popołudniowe i wieczorne opady śniegu drogi w regionie mogą być śliskie. Warto zwolnić, aby szczęśliwie dojechać na wigilię. Na jutro synpotycy zapowiadają dodatnie temperatury, ale przewidują także przelotne opady deszczu ze śniegiem. Uważajmy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę