Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 05 maja 2021 napisz DONOS@

Spis zwierząt, albo grzywna

Rolnicy posiadający w swoim gospodarstwie zwierzęta. m.in. bydło i świnie, zobowiązani się do ich spisu. To nowy obowiązek. - Jeśli rolnik do końca roku nie złoży do biura powiatowego ARiMR spisu będzie podlegał karze grzywny zgodnie z art. 33 ustawy – ostrzegają doradcy rolniczy.

Rolnik posiadający w swoim gospodarstwie zwierzęta podlegające obowiązkowi rejestracji czyli bydło, świnie, owce, kozy zgodnie ze zmienioną ustawą o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt która obowiązuje od dnia 18 października 2016 r ma do końca roku kalendarzowego dokonać spisu zwierząt w swoim gospodarstwie. Spisu zwierząt dokonuje się na druku udostępnionym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Można go pobrać w biurach powiatowych i na stronie internetowej Agencji, a także w swojej gminie, w biurach powiatowych ODR. Udostępniamy go także w załączniku do tego artykułu.

210407125521.jpg

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę