Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Referendum ws. budowy lotniska w Podlaskiem odbędzie się 15 stycznia

To już pewne – referendum dotyczące budowy regionalnego lotniska w Podlaskiem odbędzie się 15 stycznia. Komisarz Wyborczy w Białymstoku właśnie podpisał zarządzenie dotyczące jego organizacji. Uprawnionych do głosowania jest prawie milion mieszkańców regionu, jednak aby samo referendum było ważne do urn musi pójść 30 procent z nich. Zgodnie z prawem, z chwilą publikacji zarządzenia może się rozpocząć kampania referendalna.

15 stycznia mieszkańcy województwa odpowiedzą na jedno pytanie: "Czy jest Pan/ Pani za wybudowaniem w województwie Podlaskim regionalnego portu lotniczego?".

Koszty plebiscytu szacowane są na przynajmniej 4 miliony złotych i pokryje je urząd marszałkowski.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę