Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwóch niebezpiecznych dilerów narkotyków zatrzymała policja w Grajewie

Dwie ekipy policjantów niemal jednocześnie zatrzymały w ich mieszkaniach 23-letniego Jacka K. i sześć lat starszego Roberta Ch.- obu notowanych już w policyjnych kronikach za sprzedaż narkotyków, rozboje, napady, a starszy z nich także za zabójstwo. Podczas przeszukania policjanci znaleźli także dwie sztuki broni (ostrą i gazową), kilka tabletek sterydów oraz narkotyki: amfetaminę i marihuanę, których wystarczyłoby do sporządzenia ponad tysiąca dwustu "działek".

Podczas akcji policjantów doszło do pewnego nieporozumienia, kiedy to jedna z grup najpierw omyłkowo weszła do mieszkania sąsiadki przestępcy, ale ten błąd od razu naprawiono, zaś kobietę policja starała się przeprosić. Obaj dilerzy zostaną prawdopodobnie aresztowani. Policja mówi, że sprawa grupy narkotykowej z Grajewa jest rozwojowa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę