Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Eska Łomża zamiast Plus Łomża

Kolejna zmiana nazwy dawnego Radia Łomża – tym razem będzie to Eska Łomża. We wtorek 7 czerwca Łomżyńska Agencja Informacyjna Sp. z o.o.- właściciel dzisiejszego Radia Plus Łomża podpisała umowę franchisingową z zarządem Radia Eska S.A - podał serwis wirtualnemedia.pl. Na mocy umowy już wkrótce na częstotliwości 88,8 MHz rozpocznie nadawanie Radio Eska Łomża.

Stacja zmieni nazwę i wejdzie do sieci Eska - jako 29. rozgłośnia pod tą nazwą - po otrzymaniu zgody Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dzięki zawartej umowie Radio Eska Łomża otrzyma prawo do korzystania z oferty programowej sieci Eska, serwisów informacyjnych świat-kraj, audycji sieciowych oraz wparcie promocyjne sieci. Zostanie włączone również do pakietów reklamowych sieci Eska.
Sieć Radia Eska należąca do Grupy Radiowej Time adresuje swój program o charakterze muzyczno-rozrywkowo-informacyjnym do słuchaczy w wieku 15-39 lat. Format muzyczny Eski to CHR (Contemporary Hits Radio).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę