piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Ruszyła kolejna akcja modowa w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa wybierze aż 8 osób, które będą mogły bezpłatnie skorzystać z porad stylistki oraz zrobić jesienne zakupy pod okiem specjalisty modowego. Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

Agata Bałdyga
Agata Bałdyga

Galeria Bursztynowa wybierze aż 8 osób! W akcji mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, a także młodzież i dzieci pod opieką dorosłych. Spotkanie ze stylistką będzie trwało do 2 godzin i składało się z kilku etapów. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.

Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki - jej wad i zalet oraz omówienie fasonów odpowiednich do danej figury. Trzeci etap spotkania obejmie wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki.

Termin spotkania z uczestnikami akcji to 9 i 10 października. Zgłoszenia do udziału w akcji należy nadsyłać do 5 października br.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0