Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Ruszyła kolejna akcja modowa w Galerii Bursztynowej!

Główne zdjęcie
Agata Bałdyga

Galeria Bursztynowa wybierze aż 8 osób, które będą mogły bezpłatnie skorzystać z porad stylistki oraz zrobić jesienne zakupy pod okiem specjalisty modowego. Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

Galeria Bursztynowa wybierze aż 8 osób! W akcji mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, a także młodzież i dzieci pod opieką dorosłych. Spotkanie ze stylistką będzie trwało do 2 godzin i składało się z kilku etapów. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.

Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki - jej wad i zalet oraz omówienie fasonów odpowiednich do danej figury. Trzeci etap spotkania obejmie wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki.

Termin spotkania z uczestnikami akcji to 9 i 10 października. Zgłoszenia do udziału w akcji należy nadsyłać do 5 października br.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę