Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Załoga łomżyńskiego PKS nie chce prywatyzowania swojej firmy przez Connex

Załoga chce natomiast odwołania dotychczasowego zarządcy - taki jest wynik referendum, przeprowadzonego dziś w przedsiębiorstwie. Wzięło w nim udział prawie 90 procent uprawnionych do głosowania. Przeciwko Connexowi opowiedziało się 95 procent, natomiast zmiany zarządcy domaga się 87 procent głosujących. Najbardziej nieoczekiwane wyniki dała odpowiedź na pytanie ogólne o prywatyzację - spośród 215 osób głosujących aż 177 oddało głosy nieważne. Spośród pozostałych, tylko osiem osób opowiedziało sie za prywatyzacją.


Jak wyjaśnili pracownicy firmy wyniki takie spowodował fakt, że było to pytanie narzucone im przez władze firmy. Wyniki referendum zostaną przedstawione wojewodzie podczas spotkania w Łomży 9 czerwca.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę