Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Wiktorzyna

Jedna osoba została zabrana do szpitala po zderzeniu się dwóch samochodów osobowych w okolicach Wiktorzyna na drodze Łomża – Wizna. Jak się okazało spowodował go pijany kierowca.

Do zdarzenia doszło około 22. W wypadku uczestniczyły opel astra i suzuki vagon. Jak przekazuje dyżurny straży pożarnej nim pierwsze jednostki ratownicze dotarły na miejsce zdarzenia zarówno kierujący samochodami, jak i pasażerowie samodzielnie wyszli z uszkodzonych pojazdów.
Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku wyjaśnia, że do zderzenia samochodów doszło po tym gdy 26-letni kierowca suzuki wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla astry. Okazało się, że 26-latek był pijany. Badanie wykazało u niego około dwóch promili alkoholu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę