Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Powtórka z matury.

Prawie siedemdziesięcioro uczniów liceum ogólnokształcącego jeszcze w czerwcu będzie pisało powtórny egzamin maturalny z historii , około trzydziestki z liceów profilowanych w styczniu przyszłego roku będzie powtarzało swoje matury m.in. także z historii i matematyki- takie są pierwsze efekty sprawdzania tegorocznych prac maturalnych w województwie podlaskim. Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, Helena Sutyniec już unieważniła części egzaminów w dwóch szkołach, w kolejce na rozpatrzenie czekają następne stwierdzone przypadki niesamodzielnego pisania prac przez uczniów.

W takich wypadkach - jeżeli protokoły komisji nie stwierdzają żadnych proceduralnych uchybień, a prace są jednoznacznie niesamodzielne, uczniowie będą mogli pisać ponowny egzamin dopiero za ponad pół roku, jeżeli stwierdzono ogólne naruszenie obowiązujących procedur - możliwe jest powtarzanie egzaminu przez wszystkich uczniów w drugim terminie, w czerwcu. Taki powtórny egzamin z historii pisać będą maturzyści z II LO w Łomży, gdzie obserwator stwierdził złe rozsadzenie uczniów i nieprawidłowy nadzór zespołu egzaminującego; w pozostałych przypadkach uczniowie będą mogli pisać maturę dopiero w styczniu 2006 roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę