Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Matura z historii w II LO jeszcze raz

W dwóch szkołach w województwie podlaskim będzie powtórzona nowa matura z matematyki i historii – podała w środę po południu Polska Agencja Prasowa. PAP powołuje się na wypowiedź dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży Helena Sutyniec. O powtórce matury zdecydowała dziś dyrektor OKE po konsultacji z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

OKE nie podała jeszcze oficjalnie, o które szkoły chodzi. Wiadomo jednak, że maturę z historii będą pisać jeszcze raz maturzyści z II LO w Łomży. Powód to niezachowanie tam wszystkich wymogów proceduralnych. Jak zgłosił OKE obserwator egzaminu, uczniowie porozumiewali się ze sobą na egzaminie. Zarzuty zostały potwierdzone.

Nazwy drugiej szkoły, gdzie uczniowie jeszcze raz będą pisać maturę z matematyki, Sutyniec jeszcze nie podała. Wiadomo natomiast, że matura będzie powtórzona, bo uczniowie masowo ściągali tam na egzaminie, co wykazała analiza sprawdzonych prac.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę