Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejna uczelnia...

Od października w Technikum Mechanicznym w Łomży zostanie uruchomiony zamiejscowy ośrodek dydaktyczny Politechniki Białostockiej. Będzie to trzecia taka placówka w województwie podlaskim - po Suwałkach i Hajnówce. Na początku nauka będzie prowadzona w systemie zaocznym na kierunku mechanicznym. Na pierwszym semestrze przygotowano 100 miejsc. Zajęcia odbywać się będą w większości w budynku Technikum Mechanicznego w Łomży, a niektóre wymagające specjalistycznego zaplecza dydaktycznego w siedzibie Politechniki Białostockiej.

Dyrektor łomżyńskiego mechanika Elżbieta Bagińska nie kryje zadowolenia z racji utworzenia oddziału i podkreśla że to świetna oferta dla absolwentów którzy z różnych przyczyn nie mogą wyjechać na studia z Łomży.
Zdaniem specjalistów w tej chwili w Polsce zaczynamy juz odczuwać brak kadry inżynierskiej, dlatego łomżyńska placówka właśnie ją kształcąca może liczyć na sukces.
Podania do Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Białostockiej można już składać w sekretariacie Technikum Mechanicznego w Łomży. Czesne za jeden semestr wyniesie około 1500 zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę