Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Międzynarodowy - teatralny i sportowy Dzień Dziecka w Łomży

Z Placu Niepodległości na Stary Rynek w Łomży przemaszerował barwny i hałaśliwy korowód dzieci, młodzieży, aktorów i włodarzy. To główna atrakcja miejskich obchodów Dnia Dziecka. Poza łomżanami uczestniczyli w nim aktorzy Festiwalu „Walizka” i sportowcy przybyli na odbywających się w tych dniach w mieście Igrzysk Polonijnych. Na Starym Rynku dzieci otrzymały od prezydenta symboliczne klucze do... (bram?) miasta.

W pochodzie szło kilkaset osób. Poza dźwiękami muzyki zapewnionej przez orkiestrę młodzieżową z Zambrowa co rusz słychać było okrzyki: „Całe miasto huczy, my chcemy kluczy!”.

Na Starym Rynku młodzież otrzymała od prezydenta żądane klucze do „bram Łomży”. Tu przeprowadzono także jedną z konkurencji Igrzysk Polonijnych - „Bieg sztafet o Puchar Prezydenta Łomży”, po czym władze oficjalnie ogłosiły rozpoczęcie się „Dni Łomży”.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę