Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Studenci zapłacą więcej za bilety w łomżyńskich autobusach PKS

Od 1 czerwca zarządca PKS Łomża zmniejsza ulgę dla studentów z 50 procent na 40. Zmianę dyrekcja przedsiębiorstwa tłumaczy trudną sytuacją finanasową i rosnącymi kosztami działalności. "Ciągle rosną ceny paliwa - nie stać nas, żeby utrzymać 50-procentowe ulgi" - mówi Władysław Lach, zastępca dyrektora łomżyńskiego PKS. Ulga 40 procentowa też może się długo nie utrzymać. "Nie mogę obiecać, że nie zmniejszymy tej ulgi. Wszystko zależy od kosztów. Jeżeli będą rosły zmniejszymy ją. Narazie trzeba się cieszyć z tego co jest" - mówi Lach.


Studentka spotkana przez naszego reportera na łomżyńskim dworcu cieszyć się jednak nie chce. "To jest zły pomysł. I tak mamy mało pieniędzy. Ciągle tracimy jakieś zniżki". W białostockim i suwalskim PKS studenci też mają tylko 40 procentową ulgę.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę