Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie bezpieczniej...

Główne zdjęcie
fot. www.powiatlomzynski.pl

Nowego przedmiotu – wychowania komunikacyjnego – od września będą się uczyć uczniowie szkoły w Śniadowie. Dziś otwarto tam Gminne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jak bezpiecznie poruszać się po drogach – teoretyczną wiedzę na ten temat otrzymają od policjantów, a w praktyce śniadowscy uczniowie będą mogli ją zastosować na specjalnym torze przeszkód, po którym młodzież jeździć będzie na motorowerze i rowerach.

Tor przeszkód, motorower, rowery, a także zestaw audiowizualny oraz komplet materiałów dydaktycznych niezbędnych do nauki zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego uczniowie otrzymali od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży i Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W GCBRD będzie można zdać egzamin na kartę rowerową, odbyć kursy i szkolenia z zakresu przepisów ruchu drogowego, a wszystko po to, aby kształtować u młodych ludzi pozytywne zachowania na drodze.

W uroczystości otwarcia Śniadowskiego GCBRD poza obdarowywanymi i obdarowującymi uczestniczyli także m.in: Starosta Łomżyński – Wojciech Kubrak, Wojewoda Podlaski – Marek Strzaliński i Członek Zarządu Województwa Podlaskiego – Karol Tylenda

W powiecie łomżyńskim to drugie takie centrum. Pierwsze zostało otwarte w Jedwabnem, zaś kolejne w niedługim czasie rozpocznie działalność w Nowogrodzie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę