Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijani kierowali ruchem drogowym

Pijani mężczyźni kierowali ruchem na drodze krajowej nr 63 między Łomżą a Zambrowem. Pracowali w miejscu, gdzie trwała wycinka drzew.

Okazało się, że dwóch innych mężczyzn, którzy porządkowali pobocza też było pijanych. Jak mówi szef łomżyńskiej drogówki Piotr Pietrzak o sprawie policję poinformował jeden z kierowców. Zgłosił, że robotnicy dziwnie się zachowują, a oznakowanie drogi jest niewłaściwe.

Policjanci z patrolu ruchu drogowego po przyjeździe na miejsce potwierdzili, że oznakowanie jest niewłaściwe, ale na tym ich interwencja się nie skończyła. Badanie alkomatem wykazało, że pracownicy mieli od 0,5 do 2 promili.

O zdarzeniu policja poinformuje teraz zarządcę drogi. Mężczyznom grozi teraz kara grzywny lub więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę