Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będą powtarzać maturę

Albo wszyscy uczniowie piszący egzamin maturalny z historii będa powtarzać go jeszcze w czerwcu, albo kilku z nich będzie miało szanse na to dopiero w styczniu przyszłego roku- jakie konsekwencje będzie miała nowa matura w II LO w Łomży zadecydują wspólnie dyrektorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej w Łomży. Po informacjach przekazanych przez obserwatora matury z historii w drugim "ogólniaku" pracownicy Komisji przeprowadzili kontrolę procedur i przeanalizowali prace uczniów pod względem samodzielności ich pisania. Kontrola ta potwierdziła, że nie wszystko przebiegało tak jak powinno - uczniowie siedzieli zbyt blisko siebie, mogli się porozumiewać i przeszkadzać sobie nawzajem, zaś niektórzy z całą pewnością pisali egzamin niesamodzielnie.


Decyzja czy powtórnie pisać egzamin będą wszyscy maturzyści w nadchodzącym miesiącu czy tylko kilku ale dopiero za ponad pół roku, zapadnie jeszcze w tym tygodniu- zapewniła Helena Sutyniec z OKE.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę