Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy strażacy z brązowym medalem

Trzecie miejsce zajęli łomżyńscy strażacy podczas rozegranych w Białymstoku VII Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym. W sumie w zawodach wzięło udział 135 strażaków z 14 komend. Łomżan wyprzedziła ekipa z Bielska Podlaskiego i Białegostoku.

Zawody odbyły się we wtorek i środę na obiektach sportowych Komendy Miejskiej PSP w Białymstoku oraz tamtejszym Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Mistrzostwa rozgrywane były w czterech konkurencjach - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej, pożarniczy tor przeszkód 100 m, sztafeta pożarnicza 4x100m z przeszkodami, pożarnicze ćwiczenia bojowe.
Po podsumowaniu wszystkich wyników okazało się, że łomżanie z czasem 366,67 sek. zajęli trzecie miejsce. O 32 sekundy szybciej od nich wszystkie przeszkody pokonali strażacy z Bielska Podlaskiego – i oni wygrali zawody.
Dodajmy, że na 5 pozycji sklasyfikowany został zespół strażaków z Grajewa, na 6 z Kolna, 9 z Wysokiego Mazowieckiego, a na 11 z Zambrowa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę