Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńskie „Kilometry dobra” na remont stołówki i jadalni

Akcję "Kilometry dobra" Caritas Diecezji Łomżyńskiej podsumowano podczas sobotniego (4.06) festynu z okazji Dnia Dziecka. W ośrodku Caritas w Ptakach k. Nowogrodu bawiło się wspólnie ponad 500 osób - niepełnosprawni, dzieci, osoby starsze i całe rodziny.

- Policzone podczas finału prawie 40 tys. zł pokryje część kosztów, jakie pochłonął remont kuchni i stołówki w należącej do Caritas placówce - mówi ks. dyr. Andrzej Mikucki.
W organizacji festynu i zapewnieniu atrakcji jego uczestnikom pomogli organizatorom m.in. strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Atrakcją festyny były m.in. pokazy policyjne i straży pożarnej oraz mobilne miasteczko ruchu drogowego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę