Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Strażacy w Łomży rywalizowali w sporcie pożarniczym

Ponad 120 strażaków z całego województwa walczyło o tytuł najlepszego w Podlaskiem. Podczas zawodów rozgrywanych w Łomży musieli zmierzyć się w konkurencjach, które wymagały siły i umiejętności.

Konkurencje wymagały od zawodników przede wszystkim znakomitej kondycji, a wysoka temperatura nie ułatwiała rywalizacji. Najbardziej wymagający był bieg na 100 metrów z przeszkodami powiedział Polskiemu Radiu Białystok jeden z zawodników. W tej konkurencji trzeba najpierw przeskoczyć przez dwumetrowej wysokości ścianę, później wziąć dwa strażackie węże i przebiec z nimi po równoważni. Z niej strażacy biegną do rozdzielacza, gdzie łączą oba węże i z prądownicą biegną do mety. 

Jak mówi rzecznik podlaskich strażaków Marcin Janowski oprócz tej konkurencji rozegrane były jeszcze dwie. W jednej strażacy wspinali się za pomocą drabiny hakowej po ścianie. W drugiej mieli symulację gaszenia pożaru, wymagającą precyzji i współpracy całej drużyny.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę