Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zagrożenie pożarowe w lasach

Trzeci - najwyższy stopień zagrożenia pożarowego obowiązuje w większości lasów w naszym regionie. Najgorzej jest na północy. W Puszczy Augustowskiej wilgotność ściółki wynosi 12 %. To bardzo mało - podkreślają leśnicy. Bardzo sucho jest też w lasach na białostocczyźnie. Tu wilgotnośc ściółki waha się w granicach 17%. Nieco lepiej jest w okolicach Łomży. Obowiązuje tam drugi stopień zagrożenia pożarowego.


Leśnicy i strażacy apelują o strożność do wszystkich, którzy w czasie długiego weekendu wybierają się do lasu. Na razie żadne nadleśnictwo nie wprowadziło zakazu wstępu do lasu. By taki zakaz obowiazywał wilgotność ściółki musi spaść poniżej 10% i utrzymywać się przez kolejne 5 dni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę