Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na torach. Auto zderzyło się z pociągiem

Do wypadku doszło w miejscowości Średnica Maćkowięta koło Szepietowa. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym osobowy seat zderzył się z lokomotywą. Samochodem od strony Dąbrówki Kościelnej w kierunku Wysokiego Mazowieckiego jechało 3 młodych mężczyzn - wszyscy zginęli na miejscu.

Autem kierował 19-latek. Obok niego był 20-letni mężczyzna. Nie ma jeszcze informacji dotyczących trzeciej osoby. Ruch kolejowy na trasie Szepietowo-Racibory jest wstrzymany.
Przewozy Regionalne na tym odcinku wprowadziły zastępczą komunikację autobusową. Informacje o zmianach w kursowaniu pociągów są na bieżąco podawane na stacjach i przystankach. Podobną komunikację zastępczą ma wprowadzić inny przewożnik - PKP Intercity.
Według wstępnych informacji - utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę