Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska policja bada sprawę kradzieży samochodu z policyjnego parkingu.

Łomżyńska policja pod nadzorem Prokuratury nadal wyjaśnia okoliczności kradzieży samochodu marki bmw z policyjnego parkingu. Do zdarzenia doszło nocą 6 maja. Auto zostało wcześniej przewiezione z jednej z podłomżyńskich posesji i miało być ściśle chronione, gdyż zachodziło podejrzenie, że pochodziło z przestępstwa lub było użyte do jego popełnienia. Zatrzymano i aresztowano w tej sprawie dwóch mężczyzn. Tymczasem dziś "Gazeta Współczesna" poinformowała, że w skradzionym samochodzie było m.in. 120 kg kokainy. Informacje tę zdementował zarówno naczelnik wydziału śledczego Prokuratury Okręgowej, jak i rzecznik podlaskiej policji - komisarz Jacek Dobrzyński, który w przesłanym Radiu Białystok oświadczeniu stwierdził, iż informacja jest - cytuję - wyłącznie nie popartą faktami spekulacją.


Wstępne informacje, zebrane przez funkcjonariuszy wyjaśniających tę sprawę, nie potwierdzają tezy, że w samochodzie były jakiekolwiek narkotyki - pisze Jacek Dobrzyński. Zapewnia też, że dochodzenie w sprawie okoliczności kradzieży samochodu prowadzi skrupulatnie łomżyńska policja oraz inspektorat komendanta Wojewódzkiego w Białymstoku i że winni poniosą konsekwencje. Jednocześnie łomżyńska policja podjęła czynności zmierzające do lepszego zabezpieczania służbowych parkingów. Nie powiedział jednak - jak dodał ze względów bezpieczeństwa - na czym polega lepsze ich zabezpieczenie. Do sprawy wrócimy w naszym popołudniowym programie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę