Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Początek długiego weekendu - początek tłoku na podlaskich drogach

W drodze na Mazury mieszkańcy centralnej Polski przejeżdżają przez Łomżę. Gdzie kierowcy muszą szczególnie uważać? Czarnych punktów w powiecie łomżyńskim nie ma, ale jak pokazuje policyjna statystyka, najwięcej wypadków jest w dwóch miejscach: na drodze nr 677 w Konarzycach i skrzyżowaniu drogi nr 61 z 63 w Kisielnicy - przestrzega Piotr Góralczyk z łomżyńskiej policji. W Konarzycach doszło w marcu do czołowego zderzenia dwóch samochodów. 4 osoby trafiły do szpitala. Do wypadku doszło, ponieważ jeden z kierowców wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Jest to jedna z głównych przyczyn wypadków.

Najwięcej wypadków powodują jednak kierowcy nie przestrzegający ograniczeń prędkości. Położenie Łomży na trasie na Mazury sprawia, że do największej liczby wypadków dochodzi właśnie podczas długich weekendów. Dlatego od dzisiaj do niedzieli na drogach zobaczymy więcej patroli. W ruch pójdą radary i fotoradary. Warto przypomnieć, że początek poprzedniego długiego weekendu zaowocował 50 mandatami za przekroczenia prędkości wystawionymi w ciągu 6 godzin. Dlatego wszystkim kierowcom radzimy zdjąć nogę z gazu.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę