Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Utonęły dwie osoby

Służby apelują o ostrożność nad wodą. Dwie osoby utonęły w ten weekend (27-29.05) w województwie podlaskim.

W sobotę przed południem (28.05) na Bugu w okolicach miejscowości Wojtkowice-Glinna mężczyzna wypadł z kajaka. Na brzeg wyciągnęli go świadkowie zdarzenia. Próbowali go reanimować, potem do akcji wkroczyli ratownicy, ale 64-latek zmarł. 

Z kolei wczoraj (27.05) wieczorem w jeziorze Białym w Augustowie utonął 32-letni mieszkaniec powiatu ełckiego. Jak ustalili policjanci, wskoczył do wody by uratować pływającego daleko od brzegu psa. Podczas holowania czworonoga do brzegu, 32-latek zanurzył się pod wodę i nie wypłynął na powierzchnię. Wezwani na miejsce strażacy odnaleźli ciało mężczyzny. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę