Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ochroniarze spałowani

Dwóch ochroniarz trafiło do łomżyńskiego szpitala, dwóch innych jest w gipsie, a kolejnych czterech ma liczne sińce po tym jak zostali zaatakowani przez zamaskowanych, uzbrojonych w bejsbolowe kije i rurki nieznanych napastników. Zdarzenie miło miejsce w nocy z soboty na niedzielę. W Lasku Jednaczewskim ochroniarze zorganizowali „małą imprezkę”. Około północy nagle zaatakowała ich kilkunastoosobowa grupa mężczyzn.

Napastnicy na twarzach mieli kominiarki, a w rękach trzymali kije bejsbolowe i rurki, którymi okładali zaskoczonych ochroniarzy.

na razie nie wiadomo kto i dla czego spałował ochroniarzy. Sprawców napadu szuka policja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę