środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Co gubią łomżanie?

Biżuteria złota znaleziona w sklepie Kaufland, wózek dziecięcy CHICCO, piła łańcuchowa, ale przede wszystkim rowery i telefony komórkowe trafiają do miejskiego Biura Rzeczy Znalezionych, które znajduje się w ratuszu. Ostatnio trafił tu telefon komórkowy Samsung wraz z kartą sieci T-Mobile.

Biuro Rzeczy Znalezionych, funkcjonuje na podstawie przepisów ustawy z 20 lutego 2015 r. o rzeczach znalezionych. Przyjmuje się tu znalezione na terenie Łomży przedmioty, których wartość przekracza 100 zł. Są one przechowywane tu przez okres dwóch lat od ich znalezienia lub roku od wezwania osoby uprawnionej po odbiór. Teraz na półkach BRZ znajduje się 36. różnych przedmiotów. To telefony komórkowe marki: Nokia, Sony Ericsson, Sony Xperia, Sony Xperia w etiu, Samsung, LG, Kruger& Matz, ZTE, iPhone, Rono, Samsung wraz z kartą sieci T-Mobile.
Rowery górskie, kolarzówki min. marki: TURBO, COSMIC AUTHOR, GEPARD, AUTHOR EOUPE, ZENIT, BEATRACK SAOCK, MCKENZIE HILL, MAXIM, ROMET, MTB active, rower niebieski BMX.
Są też zupełnie inne przedmioty: plecak z odzieżą, duża walizka MADISON, wózek dziecięcy CHICCO, 2 szt. sygnalizatorów świetlnych, piła łańcuchowa, portfel czarny, portfel z kartami klienta, klucze na karabińczyku, biżuteria złota znaleziona w sklepie Kaufland, klucze 3 szt. z brelokiem, kurtki damskie: „ORSAY”, „Miss Sissi” i „Sinsay”.

A zatem jeżeli zgubiłeś coś wartościowego na terenie miasta Łomża i nie wiesz gdzie szukać sprawdź w Biurze Rzeczy Znalezionych, które mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Łomży, Stary Rynek 14, pok. nr 6, tel. 86 215 68 41.
Pracownicy Biura osobom poszukującym swoich rzeczy zalecają również kontakt z najbliższym komisariatem Policji lub Strażą Miejską, a w przypadku zgubienia przedmiotów w środku transportu publicznego lub pomieszczeniu zamkniętym - z właściwym zarządcą (np. MPK, zarządcą galerii handlowej, kina, etc.).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0