Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Co piąta złotówka dla Amazonek

Niemal 10 tysięcy złotych otrzymało Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży z 1% odpisu od podatku dochodowego za 2004. To niemal równo 1/5 kwoty jaką łomżanie przekazali dla organizacji pożytku publicznego. W Łomży i regionie takich organizacji jest kilkanaście. Warto dodać, że łomżyńskie Amazonki pieniądze dostawały nie tylko od łomżan, ale zdecydowana większość wpłat pochodziła właśnie stąd.


Na odpisanie 1 % swoich podatków dla organizacji pożytku publicznego w Łomży zdecydowało się 849 osób. W sumie odpisano kwotę 53 tys. 290 zł i 60 gr. Średnio każdy z podatników decydujących się na taką możliwość przekazała organizacjom pozarządowym po 63 zł.
Anna Dąbrowska prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym dziękuje za każdą przekazaną sumę. Jam twierdzi wpłaty były różne. Niektórzy przekazywali po kilka złotych, a inny po kilkadziesiąt czy kilkaset. Rekordzista przekazał niema 2 tysiące.
Prezes Dąbrowska zapewnia, że pieniądze z odpisów - tak jak zawsze - zostaną wykorzystane na działalność statutową Stowarzyszenia. „Będziemy wspierać leczenie, zakupy leków i organizować kolejne akcje profilaktyczne chorób nowotworowych” - mówi Anna Dąbrowska.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę